Міжнародний проект “Твори добро”

З 3 по 7 травня учні НВК “Ліцей із ЗШ І-ІІІ ступенів” м. Костянтинівки брали участь у Міжнародному проекті “Твори добро”. Команду м. Костянтинівки зустріли дуже тепло. Протягом 5 днів програма проекту була дуже насиченою та різноманітною. У перший день діти знайомилися та брали участь у спортивних змаганнях.
Другого дня команди були задіяні в майстер -класах: плели браслети “Шамбала”, малювали картинки під керівництвом талановитої художниці, а ще розмальовували футболки й отримали чудовий логотип Винниківської школи.
На третій день команди виїхали до м. Львів на екскурсії. Екскурсоводи намагалися занурити дітей у вирій стародавніх часів міста Лева.
Була проведена унікальна екскурсія до оперного театру, де діти мали змогу побачити як виготовляють бутафорію та макети сцен для різноманітних спектаклів.
Після екскурсій діти брали участь у благодійній акції “Ангели добра”. Метою акції було зібрання коштів для лікування поранених у зоні АТО. Продавали картини, які були намальовані дітьми на майстер-класі.
Після акції діти долучилися до квестів, якими керували студенти українського національного університету.
Четверг став своєрідною “родзинкою” на проекті. Зранку команди продемонстрували свої здібності і таланти: хтось читав зворушливу поезію, хтось співав душевні пісні, хтось танцюв запальні танці, а дехто демонстрував спортивні здібності.
Після обіду відбувся ретро- вечір. Усі команди готували міні- спектаклі на тему “Львівське трагічне кохання”. Наприкінці вечора всіх пригостили морозивом зі смачним штруделем.
У п’ятницю діти презентували свої команди, виконували пісні, витирали сльози, прощаючися з усіма.
Увечорі на всіх дітей чекав сюрприз від адміністрації школи: у небо були запущені ліхтарики мрій. Ця подія носила глибину почуттів від розставання з таким прекрасним і насиченим заходом.
Щиро дякуємо Винниківській загальноосвітній санаторій школі-інтернату за теплий прийом на міжнародному проекті “Твори добро”. Особлива подяка директору Лілії Євгенівні Свистович і всім працівникам школи, які організували цей проект, які зібрали багато дітей з різних куточків України, Польщі під дахом своєї школи!
На згадку в нас лишилася спільна світлина друзів, футболки з логотипом дружньої школи, сувеніри, а найголовніше: незабутні враження, дружба, переконання в єднанні думок, почуттів і дій дітей та молоді України.