Юні екологи ДОЕНЦ приймали участь у обласному зльоті виробничих бригад

З 10 по 12 травня, дві команди з Костянтинівської ЗОШ №9, вихованці гуртка Юні екологи ДОЕНЦ приймали участь у обласному зльоті виробничих бригад, аграріїв, лісників і екологів. Наші команди виступали в секціях “Екологи” і “Лісники”. За перемогу в секціях учні змагалися в трьох номінаціях. В перший день захищали науково-дослідницькі роботи. На другий день оформляли і захищали виставку “щедрість рідної землі”. Наші учні представили свої наробки прикладного значення, власноруч виготовлені вироби, вирощені квіти – чорнобривці і саджанці калини. А саме головне творчі звіти.
Нам є чим пишатися і про що розповідати
Команда “Еко плюс” представила усім присутнім свою роботу у проекті “Zero Waste School”, і закликали усіх школярів залучитися до цього руху, впроваджувати у життя принципи “життя без відходів”. За підсумками трьох конкурсів команда Зінчук Стас, Гонтаренко Даша і Маршалко Катерина, посіла 2 місце. А команда Оношко Юля, Гончар Катя і Баталин Данило розповідали про науково-дослідну роботу, про перемоги на різноманітних конкурсах, про проекти, які ми розробляємо і втілюємо у школі і в місті, а також представила проект “Калина – дерево українського роду” і посіли 3 місце.
Ми вдячні всім вчителям нашої школи, за підтримку і допомогу, директору Севастьянову Дмитру Юрійовичу, завучам Барвінченко Ользі Василівні і Мальченко Тетяні Вікторівні, педагогу-організатору Чуприній Ганні Степанівні
Учні-вихованці гуртка Юні екологи, щиро дякують адміністрації і усім робітникам ДОЕНЦ  за таку чудову насичену програму, за радість спілкування з друзями, за нові знайомства, за можливість показати себе і повчитися новому у інших. За 3 дні проведених у лісі, які надихають нас на нові звершення.