АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ  

Військова агресія російської федерації проти України, розпочата 24 лютого 2022 року, стала серйозним викликом для суверенітету та соборності України, для системи освіти нашої держави. Але попри війну, часті відключення електрики, відсутність інтернету українська освіта живе, освітній процес у Костянтинівській громаді триває, відбуваються конкурси, олімпіади, марафони…

   Питання атестації педагогів не втрачає своєї актуальності в такий тяжкий період. У Костянтинівському ЗЗСО I-III ступенів №4, як і у інших закладах загальної середньої освіти громади, атестація педагогічних працівників проходить у дистанційному форматі: засідання атестаційної комісії, відвідування уроків учителів, які атестуються, моніторинг результатів освітньої діяльності. У грудні 2022 року  відбулось засідання педагогічної ради закладу, на якому вчителі, що атестуються на підтвердження раніше встановленої  «вищої категорії»,  презентували свій педагогічний досвід: напрацювання в міжатестаційний період,   участь у семінарах по впровадженню новітніх форм роботи, результативність учнів в олімпіадах, конкурсах,  особисті досягнення  на педагогічній ниві, поділились досвідом проведення майстер-класів.

У лютому 2023 року відповідно до індивідуальних планів проходження атестації завершився цикл відкритих уроків учителів, які атестуються. Їх відвідали  директор школи Деміденко Ю.В., заступник директора Хотєнкова О.М. та член атестаційної комісії II рівня, представник  міського управління освіти Сафронова Н.М.

Основними принципами атестації педагогічних працівників нашого закладу завжди є демократизм, відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до вчителя, повнота, об’єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності, тому що це сприяє розвитку творчості педагогів, виявленню, вивченню, узагальненню та поширенню оригінального й інноваційного досвіду.

Бо тільки креативний учитель, наставник зможе надихати та мотивувати учнів здобувати знання, бути патріотами, вірити в себе і в Україну.