COVID 19

НОВІ ПРАВИЛА ДЛЯ ШКІЛ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Під час засідання 16 вересня Кабінет Міністрів повідомив про зміни правил для закладів освіти на час карантину. 

Зокрема, рішення про заборону роботи освітніх закладів у “червоних” зонах прийматимуть лише спільно Державною та регіональною комісіями з питань ТЕБ та НС.

В регіонах з “помаранчевим”, “жовтим” та “зеленим” рівнями заборонятиметься робота шкіл, якщо більш ніж 50% класів направлено на самоізоляцію через контакт з пацієнтом із підтвердженим COVID-19.

Найближчим часом МОЗ оприлюднить відповідну постанову, після чого ми одразу повідомимо про остаточні нововведення для шкіл на офіційних ресурсах МОН – сайті mon.gov.uaFacebook-сторінці та Telegram-каналі. Будьте на зв’язку!

А щоб адаптуватись до змін і не забувати правила навчання в безпечних умовах, користуйтесь матеріалами, які розробили МОН та ЮНІСЕФ у межах кампанії “Школо, ми готові”.

  • Постери з правилами респіраторної гігієни, рекомендаціями щодо безпечних умов та особливостями різних форматів навчання
  • Корисні матеріали для директорів, учителів та батьків
  • Інформація про особливості навчального року 2020/2021
  • Відповіді на найпоширеніші запитання
  • Матеріали для спеціального уроку, присвяченого правилам безпечного навчання під час карантину

Усе це доступне і регулярно оновлюється за посиланням mon-covid19.info/schools. Також постери і матеріали можна швидко завантажити ось за цим посиланням.