День Гідності та Свободи

21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи. Цей день є символом боротьби і перемоги, символом єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу. У Костянтинівській ЗОШ №9 було проведено низку заходів, присвячених цьому дню.

У 5 класі було проведено віртуальну мандрівну виставку: «Майдан: простір творчості», патріотичний літературний захід «Моя країна – Україна». Діти переглянули відео та презентацію з нагоди цього свята.

Серед учнів 7 класу пройшов історичний екскурс “Революція Гідності: як це було…”. Учні провели асоціацію зі словами “революція та гідність”, виявили причини та наслідки революції, ознайомились з основними подіями під час революції.

Учні 6 класу з класним керівником Красноруцькою Н.В. підготували виховний захід «Україна – країна нескорених!». Школярі згадували події Майдану, декламували вірші про рідну Україну, загиблих героїв та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання

В 2 класі пройшов виховний захід «Україна- територія гідності». Діти дізналися про цю знакову дату України. Виконуючи різні вправи  дійшли висновку, що таке гідність. Гідна країна – це люди , які мають такі якості як патріотизм, національна гордість, працьовитість.

В 3 класі була проведена    літературна година з елементами тренінгу “Вчимося жити за законами Гідності і Свободи” .Діти декламували вірші, склали визначення поняття Гідність. Слова відомих людей про гідність вмістились у Долонях.