День Миру у «МИРі»

Сьогодні 23 вересня 2019 року в продовження святкування міжнародного Дня Миру у Костянтинівському закладі дошкільної освіти №31 «Мир» відбулися цікаві для дітей та дорослих події. 

Зранку відбувся Парад мирилок, де кожна група подарувала свою мирилку у загальну скриньку дружби садочка. Далі діти розповідали про мирні та агресивні іграшки; обирали з якими іграшками краще приходити у садочок; разом представили улюблені іграшки на флешмобі – «Мирні іграшки».

Під час свята «Миру та дружби» діти мирили Вовка та Червону шапочку, співали пісні про мир та дружбу, танцювали та грали залюбки. Діти разом з дорослими створили паперових голубів, зображення яких є символом миру. Зацікавленість малят була 100%. Діти допомогали, уважно слухали один одного, порівнювали які птахи в них вийшли та, звісно, фотографувалися!

Радо об’єдналися малюки середніх вікових груп «Розумнички» та «Промінчики» у дружні команди. Команди грали в рухливі ігри під час «Мирних змагань». А діти молодших груп прийняли участь у «Подорожі зайчиків в країну Добромир», які вчилися миритися з усіма мешканцями лісу. 

Командна робота практичного психолога з батьками – «Мирні перемовини» – згуртувала колектив дорослих, що опікуються дітьми та надала досвід мирного вирішення питань сімейних конфліктів і шляхів їх подолання. На згадку про захід батьки отримали квітки «мирного спілкування».

Діти та дорослі садочка «Мир» безмежно вдячні партнерам Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: UNDP Ukraine/ПРООН в Україні, UN Women Ukraine, #UNFPAUKraine та Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO) #UNRPP, вдячні гостям, батькам вихованців за участь у створенні мирного простору садочку «Мир» та міста Костянтинівка!