ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Вчора, 15 лютого, у закладах загальної середньої освіти Костянтинівської громади було проведено низку виховних заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 34-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

Через горнило Афганської війни, яка тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року, пройшли близько чотирьох тисяч українців.

Війну в Афганістані часто називають загарбницькою, хоча для солдатів, які пройшли через неї, це було виконання обов’язку перед державою. У 2014 році тисячі воїнів-афганців одними із перших відправилися добровольцями, бо були одними із небагатьох, які мали бойовий досвід. Вони і сьогодні захищають нашу державу від російського агресора, а деякі віддали життя за Україну.

У цей важливий історичний день здобувачі освіти громади в онлайн форматі долучилися до інформаційних заходів, а саме: виховних тематичних бесід, годин спілкування, засідань «круглих столів» з тем: «Час і досі не загоїв рани», «Згадай, Афганістан, синів полеглих України», «Трагічні сторінки історії. Ціна чужої війни»,  «Ті спогади, то вічний серця біль».

Пам’ятаємо! Перемагаємо!