Екскурсія на острів Хортиця

Ми,  учні НВК «Ліцей, зі своїми класними керівниками Аксьоновою І.А. та Корабльовою О.О. «засвіт встали», вирушаючи в далеку путь – до Запорізької області на острів Хортиця. У народі кажуть:” Краще раз побачити, ніж сто разів почути. Тому й вирішили ми відвідати край козацької слави, познайомитися з особливостями, загадками й таємницями легендарної братаниці Дніпра.
І ось ми на території історико-культурного комплексу «Запорізька Січ». Нас цікавило все: ремесла, побут і житло козаків, резиденція гетьмана й кабінет головного писаря, козацький архів і колекція люльок і двадцятиметрова дерев’яна церква, і різноманітні  види зброї… Уважно слухаючи екскурсовода, намагалися побільше запам’ятати й сфотографувати те, що зацікавило. Побачили, дізналися нове й ще раз переконалися: козаччина – це славна й цікава сторінка в історії України.
Неабияке враження справив на нас виступ козацького кінного театру, який супроводжувався пострілом гармат, боєм тулумбасів, національною музикою. Хвацькість, стрімкість, молодецтво наїзників дивували щомиті, а майстерне володіння зброєю, складні трюки викликали бурю емоцій і шквал аплодисментів. Це дивовижне, неймовірне шоу ми запам’ятаємо назавжди.
  Не залишили нас байдужими і дніпровські пороги, і велетень Дніпрогес, і красиве Запоріжжя зі своїм «Макдональдсом»…