Костянтинівський Ліцей на «Печерських каштанах» у Києві

Учні Костянтинівського Ліцею мають багато талантів та беруть участь у багатьох Всеукраїнських, обласних та міських творчих конкурсах. Особливо яскраві конкурси – це конкурси художньої творчості та декоративно-прикладного мистецтва. Діти Ліцею дуже люблять малювати та виготовляти різноманітні вироби, тому вони постійно посідають призові місця.
У травні Київським Національним університетом технологій та дизайну було оголошено про І Всеукраїнський конкурс ескізів одягу, взуття та аксесуарів TEENAGER STAR «Печерські каштани» для молодих дизайнерів. Мета конкурсу – розвиток і реалізація творчого потенціалу учнівської молоді, яка має художній хист та цікавиться індустрією моди. До участі були запрошені учні всіх шкіл України. Під керівництвом учителів Новицької Вікторії Анатоліївни – учителя праці та Шепель Ірини Яківни – учителя образотворчого мистецтва наші учениці із захопленням взялися за розробку ескізів для конкурсу. Це Ізюмова Анастасія – учениця 9-А класу, Власенко Софія та Топіха Анастасія – учениці 7-А класу, Немлієнко Карина – учениця 7-Б класу і Шаповал Олександра – учениця 6-А класу. Роботи дівчат були направлені до університету. І ось довгоочікувані результати… Організатори конкурсу надіслали запрошення Ізюмовій Анастасії до міста Києва на вручення Диплому фіналіста та Грамоти за отримане ІІІ місце!
Зустріч переможців конкурсу організатори зробили дуже цікавою та насиченою різноманітними заходами. Крім урочистого нагородження фіналістів, були влаштовані екскурсії університетом та його облаштованними сучасним швейним обладнанням майстернями з пошиття одягу і взуття, екскурсія до музею моди та по виставкових залах із творчими дизайнерськими роботами студентів та школярів з роботами у різноманітних техніках. Також у приміщенні університету був побудований справжній подіум і гості стали глядачами справжнього показу колекцій одягу, зшитого студентами. Цікавим став і майстер-клас з виготовлення прикрас із шкіри. Діти змогли власноруч виготовити пояси чи браслети із шкіри, працюючи ножицями, голками, молоточками, як справжні майстрині. Увесь день пройшов у творчій атмосфері! Діти власними очима побачили, як народжується мода, як створюються одяг і взуття… І може таке статися, що хтось із них стане студентом цього університету, а може навіть і відомим дизайнером…
Ми дуже раді за тебе, Насте! Раді за те, що ти побувала у Києві, що отримала таку високу нагороду, що побачила, де і як можна реалізувати свій талант! Бажаємо тобі успіху, гарного настрою і реалізації твоїх мрій у виборі майбутньої професії!
Учні та учителі Ліцею