Ліцей гостинно зустрічає учнів

1 вересня – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Цього року двері ліцею відкрили 90 першачків, для яких цей день залишається в пам’яті яскравим і насиченим хвилюючою атмосферою.
Класні керівники зустрічали учнів на шкільному подвір’ї й гостинно запросили їх до школи за раніш розробленим маршрутом руху школярів. Педагоги ліцею підготували та провели тематичні уроки за класичним зразком і в зеленому осередку з таких тем: “150-ти річчю м.Костянтинівка присвячується”, “Цінуй дружбу”, “Мандрівка країнами світу”, “Україна наша Батьківщина”, “Захисникам України”.
Особисті привітання учням адресувала директорка ліцею Пащенко Н.М. і побажала успіхів і натхнення в шкільному житті.
Вітання першим класам підготували й учні 11-х класів у вигляді жовто-блакитних кольорових кульок. Не залишився осторонь й актив учнівського самоврядування. Лідери школи провели з маленькими здобувачами освіти динамічні ігри, загадали загадки, й організували танцювальні розваги.
За традицією до школи завітали представники ХК “Донбас” і Благодійного фонду Б.Колеснікова та нагородити маленьких школяриків новими фірмовими рюкзаками.
Бажаємо всім школярам на шкільному шляху підкорити нові вершини знань, зустріти надійних друзів, досягти омріяної мети.