«Математичний Брейн-Ринг»

Не всі люди люблять математику. У когось математичні здібності є вродженими, в інших зацікавленість математикою виникає під час вивчення її на уроках, до третіх приходить розуміння математичних законів під час позакласного заходу. І це один з найефективніших засобів підтримки в учнів інтересу до предмету. Бо ґрунтується на принципі добровільної участі, формує навички роботи в команді, допомагає проявити лідерські якості (ініціативність, комунікативність, відповідальність, організаторські якості).
Одним із завдань сучасної школи є формування гармонійно розвиненої, активної і творчої людини. А математика дає широкі можливості для її інтелектуального розвитку, розвитку логічного, критичного, абстрактного мислення, тощо.
За традицією, в НВК «Ліцей із ЗШ І-ІІІ ступенів» Костянтинівської міської ради тиждень математики проводиться в січні. Проходять різноманітні змагання, конкурси, вікторини. Учитель Рапацька Г.А. проводила «Математичний Брейн-Ринг» для шостих класів. Команди розв’язували логічні задачі, рівняння з модулем, кросворди, ребуси, анаграми. Сподобалась гра «Реставратор», «Бліцтурнір». Були й музичні паузи. Перемогла команда 6А, 6Б і 6В розділили ІІ місце. Допомагали у проведенні заходу учні 8А класу.
Гарний настрій, позитивні емоції і задоволення від заходу отримали і діти, і дорослі.
А чи знаєте Ви, що Математика за Аристотелем – це частина теоретичної філософії, яка досліджує те, що є необхідним, незмінним і універсальним (А. Баумейстер «Вступ до філософських студій…)?