Міжнародний день людей похилого віку

Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. Щорічно 1 жовтня у світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку. День літньої людини – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління.
Вважається, що людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося. Далеко не всім дано відчути мудрість своїх років. Літня людина має винятковий досвід і терпіння, наполегливість у досягненні поставлених завдань. Люди похилого віку повинні щоденно відчувати повагу і турботу, мати гідний рівень життя, не втрачали суспільної активності.
У нашій школі 01.10.2019 р. також пройшли заходи щодо відзначення Дня людей похилого віку. Учні молодших класів підготували святкові листівки з привітаннями для своїх рідних бабусь та дідусів. Учні середньої школи завітали до колишніх працівників школи. У теплій атмосфері привітали їх зі святом. Висловили свою подяку за нелегку працю. Спілкуючись. діти отримали настанову для майбутнього.
Старшокласники не обминули своєю увагою і ветеранів-учителів, які вже більше не працюють у школі, але із задоволенням чекають на зустріч із дітьми кожного дня. Учні запросили педагогів на святковий концерт, який відбудеться 04.10. о 12.00 в актовій залі ліцея.