Дистанційне навчання

Дистанційне навчання – це комплекс освітніх послуг, що надається за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Під час навчання за дистанційною формою весь освітній процес проходить за індивідуальним розкладом у зручний для студента час та в зручному місці, адже потреби приходити до ВНЗ на лекційні та практичні заняття немає. Тривалість занять і їхню інтенсивність студент регулює самостійно. Але слід пам’ятати, що при дистанційному навчанні фундаментом освітнього процесу є контрольована і цілеспрямована самостійна робота студента.

Основою для роботи студента є доступ до комплекту необхідних навчальних матеріалів у вигляді електронних навчальних курсів з кожної дисципліни, в яких можна знайти всю необхідну інформацію для вивчення. Лекції та практичні заняття проводяться у форматі відеоконференцій зі зворотним зв’язком, що забезпечує діалог між викладачем та студентом. Студент має можливість спілкуватися з викладачем, ставити запитання відповідно до теми завдання і одразу отримувати на нього відповідь. Зазвичай такі заняття проходять у групі, до якої входять не більше 10 студентів. Дистанційне навчання також передбачає систему індивідуальних консультацій студента з викладачем у режимі off-line і on-line.

Іспити та заліки студенти дистанційної форми навчання також складають без особистої присутності у стінах Університету. Перевірка знань може бути проведена як у формі електронного тестування, так і у формі on-line співбесіди.

Дистанційна форма навчання має характерні риси і заочної, і денної форм. Наприклад, сесії проходять двічі на рік, але в міжсесійний період студент повинен виконувати індивідуальні завдання та проходити тестування, щоб отримати допуск до проходження підсумкового контролю.

Якість дистанційної освіти досягається шляхом залучення найкращих педагогічних кадрів Університету, які мають значний досвід педагогічної та наукової роботи.

Дистанційна форма дозволяє гармонійно поєднувати навчання, професійну діяльність та повсякденне життя.

Після успішного закінчення навчання за дистанційною формою випускник отримує диплом про вищу освіту державного зразка

Кому потрібна ДИСТАНЦІЙНА ШКОЛА?

Батькам

Якщо ви не задоволені якістю освіти в звичайній школі
Вашій дитині потрібен репетитор, але не вистачає коштів його найняти
Ваша дитина вчиться в музичній школі або займається спортом
У вашої дитини виникають конфлікти з вчителями або однокласниками
Дитина часто хворіє і тому рідко відвідує школу
Часті переїзди, подорожі або проживання за кордоном
Вибір на користь сімейного навчання

Учням

Ти бажаєш здобути системні знання та отримати сучасні навички
Ти займаєшся спортом, мистецтвом, кар’єрою і тобі не вистачає часу на навчання
Тобі складно навчатися у традиційному шумному класі
Ти довго хворів і тепер тобі необхідно наздоганяти програму
Однокласники відволікають/заважають тобі вчитися
Ти хочеш освоїти тему глибше, ніж її викладають в традиційній школі
Тобі важко прокидатися вранці
Ти витрачаєш багато вільного часу даремно на дорогу до школи
Тобі комфортно вчитися у власному темпі

Директор дистанційної школи "Джерело" про особливості дистанційного навчання

Давайте з’ясуємо! Що таке ДИСТАНЦІЙНА ШКОЛА?

Ви вільно обираєте час навчання відповідно до рекомендованого розкладу занять. Ви можете навчатися під час подорожі або на відпочинку, поєднувати професійну кар’єру з навчанням, самостійно планувати свій час та життєвий простір! Головне – мати комп’ютер та підключення до Інтернету!

Незалежно від території місця проживання або тимчасового перебування (якщо Ви проживаєте або тимчасово знаходитеся за кордоном на будь-якому континенті, плануєте довгострокове перебування за кордоном, знаходитеся на тимчасово окупованій території або в зоні проведення АТО, знаходитеся у віддаленій сільській місцевості або у великому місті – де завгодно!) Ви навчаєтеся зручно та системно!

Ви несете особисту відповідальність за своєчасність освоєння навчального матеріалу та здачу тестів, письмових завдань різних форм відповідно до рекомендованого розкладу занять та нормативно-правових вимог щодо термінів завершення першого, другого семестрів та навчального року в цілому. На відміну від традиційної форми навчання Вас не примушують вчитися!  Ви будуєте своє щасливе та повноцінне майбутнє!

Незалежно від віку Ви маєте можливість продовжити та завершити навчання відповідно до Державного стандарту з отриманням державного документу про середню освіту в статусі Учня школи! Не залежно від віку Ви маєте можливість повноцінно вивчати історію, мову та культурні традиції українського народу, перебуваючи поза межами України, в статусі Слухача школи!