Незабутні роки юності

Традиційно у першу суботу лютого Костянтинівська ЗОШ №9 гостинно відкриває свої двері для випускників минулих років. Цей рік не став виключенням. 1 лютого у теплому затишному залі  нашої школи відбулась зворушлива зустріч з дитинством та юністю. На свято зібралися справжні друзі школи.  Незабутні роки юності згадали випускники-ювіляри, які закінчили школу 50, 45, 40, 35, 30, 25, 20, 15, 10, 5 років тому. Директор школи Дмитро Юрійович Севастьянов тепло і щиро привітав усіх гостей.

Вечір шкільних друзів – це справжнє свято всіх поколінь, яке завжди проходить у дружній, по-домашньому теплій атмосфері. Пісні, танці та сценки, які підготували учні, повернули випускників у чудові шкільні роки. Гості свята ділились щирими, добрими спогадами про школу, про улюблених учителів. Відчувалось, що кожен із запрошених любить свою рідну школу. Важко словами передати ті емоції, той стан душі людей, котрі не бачилися багато років. Вони були дуже щасливі, коли зустрілися в стінах своєї рідної школи.

 Ми раді були вітати всіх випускників на нашому святі. Повертайтеся в країну дитинства, де вас кожного знають по іменах, люблять і завжди раді бачити!