Педагоги Костянтинівської громади отримали хромбуки Lenovo

У рамках ініціативи «Ноутбук кожному вчителю», що реалізується Міністерством освіти і науки спільно з компанією Google за підтримки ЮНЕСКО, освітянам Костянтинівської громади передали 32 хромбуки Lenovo. Для шкіл Костянтинівської міської територіальної  громади за кошти держсубвенції обласна влада придбала ноутбуки, які передані вчителям шкіл № 2, 4, 5, 6, ліцею. Розподілом техніки по школах займалося безпосередньо Міністерство освіти і науки.

Начальник управління освіти Костянтинівської міської ради Лариса Мінаєва зазначила, що техніка передана вчителям, які вимушені були евакуюватися до безпечних регіонів, часто не маючи можливості взяти найнеобхідніше. Сучасні ноутбуки нададуть можливість педагогам в цьому навчальному році постійно підтримувати зв’язок з учнями та здійснювати освітній процес. Наразі у дистанційному форматі надають освітні послуги 16 закладів загальної середньої освіти, у яких навчаються 6079 учнів.

Освітяни Костянтинівки дуже вдячні за таку допомогу. З новою комп’ютерною технікою вони матимемуть можливість надавати більш якісні освітні послуги, а це – найголовніше завдання для наших педагогів.