Шановні освітяни громади!

Від імені управління освіти  і від себе особисто сердечно вітаю вас із професійним святом — Днем учителя!

Важко переоцінити сьогодні значення особистості Вчителя у житті кожної людини. Ви формуєте наше майбутнє, завдяки саме вашим зусиллям наполегливо і послідовно прокладається стежина із країни дитинства і пізнання до широкої дороги життя. Саме ви відкриваєте перед усіма нами планету знань, даєте перші незабутні уроки добра, чесності і справедливості, любові до батьків та рідної землі.

Ви – творці майбутнього нашої держави, її інтелекту.

Висловлюю вам велику вдячність за вашу нелегку, але таку важливу і благородну працю. Глибоко переконана, що ваш професіоналізм та відданість обраній справі стануть запорукою подальшого розвитку освіти у нашій громаді.

Тож нехай ваша мудрість та досвід завжди будуть вшановані державою, учнями, батьками. Вчіть дітей добру, справедливості, готуйте їх до життя у суспільстві, яке швидко змінюється та вимагає високого рівня освіченості.

Від щирого серця бажаю вам щастя, міцного здоров’я, добробуту, віри у власні сили, невтомності у творчому пошуку. Щоб зерно знань, яке ви сієте, завжди проростало і давало могутній урожай!

З повагою

Начальник управління освіти

Костянтинівської міської ради                                                                      Лариса МІНАЄВА