Сьогодні ми щиро вітаємо усіх, хто носить високе звання Захисника України!

Дорогі наші Захисники, хоробрі хлопці та сміливі дівчата, дозвольте привітати Вас зі святом мужності і патріотизму, історії і добра, святом лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники нашої держави – Днем захисників і захисниць України.

Це свято не лише чоловіків, а й усіх, хто любить і захищає свою Батьківщину, кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Це – свято України!

Сьогодні ми щиро вітаємо усіх, хто носить високе звання Захисника України! Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, добровольцям, військовослужбовцям, воїнам запасу. Ваш подвиг завжди буде прикладом патріотизму, мужності й самопожертви. Низький вам уклін, сини та доньки України, подяка і найкращі побажання здоров’я, довголіття і злагоди. Щира подяка батькам та матерям наших воїнів за патріотичне виховання дітей, за те, що привили їм любов до рідної землі.

Уклінно дякуємо усім нашим Героям, які ціною власного життя і здоров’я боронили нашу рідну Україну від ворогів, а також тим, які нині захищають територіальну цілісність та суверенітет України! Зичимо нашим воїнам, міцності духу, миру та спокою та довгих років життя!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою і шаною

начальник управління освіти                                                        Лариса МІНАЄВА