Створюємо святковий настрій

    Із приходом свята Святого Миколая всі починають відчувати, шо скоро Новий рік. І тому хочеться, щоб всюди все було красивим, яскравим, блискучим, сяючим… А ще хочеться, щоб випав сніг! Але природа нас не балує і замість снігу ллє дощ. Новорічний настрій згасає. Але ми самі взмозі підвищити святковий настрій, створюючи навкруги себе щось яскраве, незвичайне й казкове.
  Так у НВК «Ліцей із ЗШ І-ІІІ ступенів» ми самі перетворюємо шкільний простір на казку, що підвищує настрій школярів, їх батьків та вчителів. Прикладом такої казки стало біле зимове місто, яке з’явилося на першому поверсі ліцею напередодні Свята Миколая. Білі будинки цього міста наче потонули у снігах, навкруги них кружляють візерунчасті сніжинки. А ще місто світиться зсередини, завдяки чому створюється об’єм та неймовірне почуття казки.
  Ця чудова казка була створена учнями 9-х класів під керівництвом Шепель Ірини Яківни, учителя мистецтва та праці ліцею.  Ідею Ірини Яківни створити казкове зимове місто учні підхопили швидко і за ескізами вчителя із задоволенням вирізували будиночки, засніжені ялинки, сніговиків, санчата і сніжинки… Тепер, заходячи в школу, усі поринають у святкову атмосферу новорічних свят!