Тиждень Мистецтва у Ліцеї

У навчальних закладах є така традиція – проводити тематичні тижні за різними навчальними предметами. Такі тижні проводяться з метою звернути увагу учнів і батьків на той чи інший предмет та зацікавити в поглибленому його вивченні.
Так з 17 по 21 лютого у НВК «Ліцей із ЗШ І-ІІІ ступенів» проходив тиждень Мистецтва. У рамках тижня вчителі образотворчого та музичного мистецтва Шепель І.Я., Міцель Л.В. і Василенко Н.Н. проводили вікторини, години спілкування, майстер-класи, різнопланові виставки творчих проєктів та робіт талановитих дітей Ліцею.
Велику зацікавленість учнів, батьків та вчителів викликали виставки робіт учнів, які були розташовані у коридорах школи. Це виставки учнів 3-х класів за темою «Витинанка. Метелики» і «Витинанка. Дерево життя», виставка дитячих книжок «Пори року» у рамках творчого проєкту учнів 5-х класів «Виготовлення книжок. Книжкова графіка», виставка книжок, створених учнями 9-х класів за проєктом «Стилі та напрямки у мистецтві» та виставка творчих робіт учнів 9-х класів «Фрукти», зроблених у техніці колажу. В останній день тижня 21 лютого був проведений майстер-клас з оригамі «Виготовлення метеликів. Чекаємо на весну». Діти із задоволенням складали метеликів з різнокольорових папірців. Своїх метеликів вони кріпили до гілочок у вазоні, створюючи яскраве імпровізоване весняне дерево, яке тепер буде прикрашати шкільний коридор.
Учитель образотворчого мистецтва
НВК «Ліцей із ЗШ І-ІІІ ступенів»
Шепель І. Я.