“Запобігти. Врятувати. Допомогти” або ДСНС завжди поруч. 

Через активні бойові дії у різних частинах країни зростає ризик для нашого життя від вибухонебезпечних предметів. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна.

За ініціативи Краматорського районного управління ГУ ДСНС України у Донецькій області та співпраці з управлінням освіти Костянтинівської міської ради протягом лютого 2023 року в режимі онлайн були проведені Єдині уроки безпеки  для здобувачів освіти  Костянтинівської загальноосвітньої школи № 15 і Костянтинівського закладу загальної середньої освіти № 4.

Під час навчальних занять було обговорено правила поведінки та алгоритм дій під час виявлення небезпечного предмету. Підполковник служби цивільного захисту Олексій ГЛАДИШ нагадав про номери екстрених служб, правила поведінки у  надзвичайних ситуаціях,  продемонстрував фото зразків вибухонебезпечних або підозрілих предметів та надав рекомендації щодо поводження у разі їх виявлення. Також учасники Єдиних уроків безпеки пригадали правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога».

Вся інформація, яка була доведена здобувачам освіти, є корисною і дуже актуальною. Знання правил безпечної поведінки рятує життя. Тому співпраця працівників ДСНС із закладами освіти буде тривати й надалі.