Про початок реєстрації громадських спостерігачів

Донецький регіональний центр оцінюванняякостіосвітиоголошує про початок реєстраціїгромадських спостерігачів для спостереження за процедурою ЗНО-2019 у Донецькій та Луганській областях.
23 січня розпочинається реєстрація громадських спостерігачів. Запрошуємо делегованих представників громадських організацій, засобівмасової інформації, піклувальних рад та батьківських комітетів шкіл.
Залучення громадських спостерігачів має забезпечити відкритість і прозорість, а також об’єктивне інформування про перебіг кампанії ЗНО-2019.
Для реєстраціїпредставникамгромадськості та ЗМІнеобхіднонадати координатору ДРЦОЯО з питаньгромадськогоспостереженнятакідокументи:
– подання суб’єктівгромадськогоспостереження, яке скріплюєтьсяпечаткоювідповідного органу (організаціїчи закладу освіти);
– письмовізобов’язанняосіб, зазначених у поданні, дотримуватисявизначенихПоложенням прав та обов’язківгромадськогоспостерігача;
– копію документа,якийпосвідчує особу;
– письмовізгодиосіб, вказаних у поданні, на обробкуперсональнихданих, оформленівідповідно до вимог Закону України “Про захистперсональнихданих”.
Більш детальна інформація та етапи реєстрації розміщенні на сайті Донецького РЦОЯО https://test.dn.ua у розділі “Громадськеспостереження”.
Контакти Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти:
Адреса – м. Слов’янськ, вул. Добровольського, 1 (3 корпус Донбаського державного педагогічного університету).
Приймальня – (06262) 3-41-60, (06264) 2-02-58.
Електронна адреса – info@dn.testportal.gov.ua
Координатор з питань громадського спостереження: Журавська Олена Михайлівна (06264) 2-03-52, (097) 283-51-94.