Реєстрація на ЗНО

Успіху досягає той, хто вчасно реєструється на ЗНО-2019!

Реєстрація на основну сесію зовнішнього  незалежного оцінювання продовжується і буде тривати до 25 березня 2019 року. Цього року абітурієнти мають можливість зареєструватися на чотири предмети із одинадцяти запропонованих. Уже традиційно найбільше обрано тестувань  з української мови і літератури, історії України, математики, англійської мови.

Станом на 4 березня зареєстровано 46% учасників Донецької та 32% – Луганської областей. На сайті Українського центру оцінювання якості освіти можна перевірити стан опрацювання документів.Для цього необхідно зайти на свою особисту сторінку за номером реєстраційної картки.

Звертаємо увагу на те, що підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є Сертифікат, який особа отримає в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника та інформаційним бюлетенем «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2019 рік». Цідокументинадсилатимутьучням, якіскладають ДПА у формі ЗНО, до закладуосвіти, у якому вони навчаються. Іншимкатегоріямосіб – на адресу, вказанупід час реєстрації.

Нагадуємо: усунути причини відмови в реєстраціїабо внести зміни до реєстраційнихданих за допомогоюспеціальногосервісу «Внести зміни», щодоступний на веб-сайті Українського центру оцінюванняякостіосвіти. Вхід до сервісу – за номером і пін-кодом Сертифіката. Вам потрібно буде оформитиновуреєстраційнукартку, повторно сформувати комплект реєстраційнихдокументів, вклавши до ньогоотриманийранішеСертифікат. Пакет документів треба подати до Донецькогорегіонального центру в той самийспосіб, у якийцебулоздійсненопід час реєстрації.

Донецький РЦОЯО

 

Реєстрація на ЗНО
Поданняреєстраційнихдокументів для участі в ЗНО 2019 відбуватиметься в період з 05 лютого по 25 березня 2019 року.
Увага! Для здійснення реєстрації:
• випускникизакладівзагальноїсередньої освіти 2019 року, слухачіпрофесійних (професійно-технічних) закладів та студентизакладіввищої освіти І-ІІ р.а., які отримуютьповнузагальнусереднюосвіту у 2019 році, надають документи до свого закладу освіти. Заклад освіти надсилаєкомплектиреєстраційнихдокументівізсупроводжуючим листом до регіонального центру.
Інструкція щодо реєстраціїосіб, які складають ДПА у формі ЗНО: випускникизакладівзагальноїсередньої освіти 2019 року; учні (слухачі) закладівпрофесійної освіти; студентизакладіввищої освіти
• випускникиминулихроків зможутьоформитизаяву-реєстраційнукарткусамостійно, скориставшись формою для здійсненняреєстрації. Комплект реєстраційнихдокументів потрібно надіслатирекомендованим листом на адресу, що буде зазначена у контрольно-інформаційномулисті до заяви-реєстраційноїкартки.
Такожможна буде звернутися за допомогою до одного з пунктівреєстрації (завантажити Мережу пунктівреєстрації)
Інструкція щодо реєстраціїосіб, які не складають ДПА у формі ЗНО: випускникиминулихроків; учні (слухачі) закладівпрофесійної освіти; студентизакладіввищої освіти; випускники, які здобудуть у 2019 роціповнузагальнусереднюосвіту в навчальномузакладііншоїдержави.
УВАГА!
Реєстраціявважаєтьсязавершеноютільки після отримання від регіонального центру оцінювання якості освіти:
1. Бланка Сертифікатуучасника;
2. Реєстраційногоповідомлення від Донецького РЦОЯО;
3. Інформаційногобюлетеня «Зовнішнєнезалежне оцінювання. 2019 рік»;
4. Повідомлення про створенняособливих умов проходженнязовнішнього оцінювання (тільки для осіб, які надаливідповіднийвисновок закладу охорониздоров’я).
За результатами реєстрації Вам буде створено інформаційнусторінку, доступ до якоїздійснюється за номером Сертифіката та PIN-кодом, наданими у ньому. Для забезпеченняконфіденційностівідомостей, розміщених на інформаційнійсторінці, не розголошуйте код доступу до неї.
Внести зміни до реєстраційних даних можна з 05 лютого по 25 березня 2019 року після отримання Вами від регіонального центру оцінювання якості освіти Сертифікатаучасниказовнішньогонезалежного оцінювання.
Для перереєстрації потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогоюспеціальногосервісу «Внести зміни», розміщеного на веб-сайтіУкраїнського центру оцінювання якості освіти.
Вхід до сервісу – за номером і пін-кодом Сертифіката. Вам потрібно буде оформитиновуреєстраційнукартку, повторно сформувати комплект реєстраційнихдокументів, вклавши до ньогоотриманийранішеСертифікат.
Пакет документів треба подати до відповідногорегіонального центру в той самийспосіб, у якийцебулоздійсненопід час реєстрації.
У разіотриманнярішення про відмову в реєстрації (перереєстрації) Ви отримаєтевитягіз протоколу засіданнярегламентноїкомісії, у якому буде зазначена причина відмови.
Якщо Ви можете усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, до 25 березня 2019 року, створітьновуреєстраційнукартку, скориставшисьсервісом «Зареєструватися», сформуйте пакет реєстраційнихдокументів та надішлітьйого на адресу відповідногорегіонального центру оцінювання якості освіти або передайте до закладу освіти, у якомунавчаєтесь (якщоскладатимете ДПА у формі ЗНО).
Підставою для реєстрації особи для участі в зовнішньомунезалежномуоцінюванні є реєстраційнакартка, яка міститьзаяву та копіїдокументів, щопідтверджують достовірність зазначенихперсональних даних.
Факт надходженняреєстраційноїкартки, сформованої особою, яка бажаєзареєструватися, до пункту обробки є підставою для опрацюванняперсональних даних у процесіпідготовки та проведення зовнішньогонезалежного оцінювання, їх використанняпід час прийому на навчання відповідно до вимог Закону України “Про захистперсональних даних”.